16 Tem 2019
Temmuz 16, 2019

BÜYÜK FIRSAT AYAĞINIZA GELDİ

0 Yorum

YARISI VADELİ Macar Merinos koyun satışlarımız başladı.

✔ Yarısı peşin, yarısı kuzu satım zamanına kadar vadeli..

✔ Banka kredisi ile değil, borcun tamamını şirketimize borçlanıyor sunuz.

✔ Senetle satış yapıyoruz.

✔ Dilerseniz para ile değil, kuzuyla ödeme yapabilirsiniz.

✔ Et randımanı çok iyi, saf, secereli, pedigirli, damızlık değeri çok yüksek hayvanlar.

✔ Bizzat kendiniz yurt dışında alacağınız hayvanları seçebiliyor sunuz. Biz kapınıza teslim ediyoruz.

✔ Diğer ithalat yapan firmalar gibi öncesinde sizden %30 – %40 gibi bir para talebimiz kesinlikle yok. Malınızı yükler, yarısını öder kalan yarısını vadelendirir siniz.

✔ Öncesinde hazırlamamız gereken bazı evraklar var. Kapasite raporu, işletme tescil belgesi gibi birkaç saat içinde hazırlanan belgeler talep ediyoruz. Çünkü ithalatı direk sizin işletmenizin adına gerçekleştirip hayvanları kapınıza kadar gönderiyoruz.

✔ Tek şartımız yurt dışında kendi damızlık hayvanlarınızı bizzat kendiniz, bakanlıkça görevlendirilen seçim heyeti ile birlikte seçmeniz. Binlerce hayvan arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun için gerekli ticari davet mektubu, vize gibi vs gerekli evraklar tarafımızca sağlanmaktadır. Fiyatımız Türkiye gümrük teslimi fiyatır.

✔ Ademoğlu uluslararası damızlık Ltd şti olarak işimizi, sizi ve yatırım yapacağınız paranızı son derece önemsiyoruz.

Lütfen işini, parasını ve emeğini ciddiye alan, müteşebbis ruhlu kişiler msj yolu ile değil, bizzat bizi ziyaret ederek yada telefon ile irtibata geçerek bilgi alsınlar.

Çünkü işinizi şansa bırakmayın. İşini ve parasını önemsemeyen kişileri açıkçası bizde önemsemiyoruz.

✔ Yapacağınız yatırım gerçekten ülkemiz ekonomisi ve şahsı geleceğiniz açısından çok önemli.

✔ Alacağınız hayvanlar piyasada satılan sıradan, melez ırk lar gibi değiller ve yaklaşık aynı maliyetlere sahip olup, iki katı fazla verim almak varken aynı masraflar ile melez ırklar la zaman kaybetmeyin. Alacağınız hayvanların damızlık olarak bir değeri olsun.

✔ Sürü yönetimi politikası artık eskisi gibi değil. Önceden elinde çok sayıda hayvan barındıran işletmelerin başarılı olduğu bilinirdi.

✔ Ancak günümüzde başarılı olan işletmeler enaz sayıda ama en verimli ırklar ile çalışan işletmeler dir.

✔ Bundan 100 sene önceki fikirler ile iş yapacaksanız lütfen paranızı bu sektöre yatırmayın. Yastığınızın altında dursun daha iyi.

✔ Nakit alım yapacak müşterilerimiz için fiyat biraz daha cazip olup, istediğiniz her an gelip çiftliklerimiz de hayvanlarınızı görüp aracınıza yükleyip gidebilir siniz. Türkiye’de ki çiftliklerimiz de sürekli istediğiniz sayıda damızlık koyunlar bulunur.

↔ İletişim sadece telefon ile sağlanacak olup, iş yoğunluğu sebebiyle mesajlara cevap verilmeyecektir. Ciddi alım yapmak isteyenler lütfen telefon ile irtibata geçsinler.

Fiyat : 1750 TL ( 875 peşin, 875 vadeli )

↔ Daha detaylı bilgi için..

Selçuk Bilgin 0542 534 8814
ADEMOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ ULUSLAR ARASI HAYVANCILIK LTD ŞTİ